| Model nr. | QM-ZSD-01E |
|---|---|
| Otoczenie robocze | -10 ℃ ~ 50 ℃ |
| Napięcie robocze | DC22~28V |
| Aktualny | <280mA |
| Wilgotność | <95% |
| Model nr. | QAX11 |
|---|---|
| Ciśnienie odciążające | 7 ± 0,35 MPa |
| Gwint łączący | RC 1/2'' |
| Waga | 0,12 kg |
| Wysokość | 46mm |
| Model nr. | HZQT-3 |
|---|---|
| Otoczenie robocze | -10 ℃ ~ 50 ℃ |
| Napięcie robocze | DC16~32V |
| Wilgotność | <95% |
| Rozmiar (mm) | 133×102×70 |
| Model nr. | QQD6/6.6 |
|---|---|
| Średnica nominalna | Ф6mm |
| Nominalne ciśnienie robocze | 6,6 MPa |
| Ciśnienie otwarcia | ≤0,25 MPa |
| Gwint wlotowy/wylotowy | M14*1,5mm |
| Nr modelu | QM201 |
|---|---|
| Strefa aplikacji | Pojedyncza strefa |
| Moc | 90 do 270 V AC |
| Temperatura środowiska | -50℃~+400℃ |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤95% |
| Model nr. | JTW-ZD-920KE |
|---|---|
| Otoczenie robocze | -10℃~+55℃ |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Prąd alarmowy | 1mA ~ 10mA |
| Wilgotność robocza | ≤95% |
| Model nr. | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 90N |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Prąd rozruchowy | 1,6A |
| Waga | 2,9 kg |
| Model nr. | JTY-GD-930KE |
|---|---|
| Otoczenie robocze | -10 ℃ ~ 50 ℃ |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Stężenie alarmowe | 0,65 ~ 15,5% FT |
| Wilgotność robocza | 10 ~ 90% |
| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1Mpa |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu napędowego | Azot |
| Ciśnienie napełniania butelki napędowej | 6Mpa |
| Nazwa środka gaśniczego | Środek gaśniczy specyficzny dla oleju jadalnego |
| Model nr. | QXF0,6/5,3 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie operacyjne | 0,6 ± 0,01 MPa |
| Napięcie robocze | prąd stały 24 V |
| Gwint łączący | R 1/2'' |