| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
| Agent | CO2 |
| Presja robocza | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie robocze | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie pracy | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie robocze | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie robocze | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie pracy | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie pracy | 5,7 MPa |
| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, karta kredytowa |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG541 (52% azotu, 40% argonu, 8% dwutlenku węgla) |
| Ciśnienie pracy | 20MPa, 30MPa |
| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1Mpa |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu napędowego | Azot |
| Ciśnienie napełniania butelki napędowej | 6Mpa |
| Nazwa środka gaśniczego | Środek gaśniczy specyficzny dla oleju jadalnego |