| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie pracy | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Ciśnienie napełniania | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| gęstość wypełnienia | ≤1250kg/m³ |
| Ciśnienie Dodawania Ciśnienia | 13,5 MPa |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, karta kredytowa |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie robocze | 5,7 MPa |
| Model nr | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 50n |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Uruchamianie prądu | 0,25A |
| Waga | 1,28 kg |
| Objętość cylindra | 80L |
|---|---|
| Pojemność | 22,37kg, 33,56kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG541 (52% azotu, 40% argonu, 8% dwutlenku węgla) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Objętość cylindra | 80L |
|---|---|
| Pojemność | 22,37kg, 33,56kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG541 (52% azotu, 40% argonu, 8% dwutlenku węgla) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Model nr | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 50n |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Uruchamianie prądu | 0,25A |
| Waga | 1,28 kg |
| Objętość cylindra | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Ciśnienie wypełniające | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| gęstość wypełnienia | ≤1250kg/m³ |
| Ciśnienie Dodawania Ciśnienia | 13.5MPA |
| Czas rozładowania | ≤10S |
| Objętość cylindra | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Ciśnienie napełniania | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| gęstość wypełnienia | ≤1250kg/m³ |
| Ciśnienie Dodawania Ciśnienia | 13,5 MPa |
| Czas rozładowania | ≤10s |