| Nr modelu | QM201 |
|---|---|
| Strefa aplikacji | Pojedyncza strefa |
| Moc | 90 do 270 V AC |
| Temperatura środowiska | -50℃~+400℃ |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤95% |
| Model nr | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Siła napędowa | 150n |
| Presja robocza | 1,2 MPa |
| Gwint przyłączeniowy zaworu pojemnika | g1 |
| Gwint przyłącza rury napędowej | M14*1,5 |
| Model nr | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 50n |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Uruchamianie prądu | 0,25A |
| Waga | 1,28 kg |
| Model nr | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 50n |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Uruchamianie prądu | 0,25A |
| Waga | 1,28 kg |
| Model nr. | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 90N |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Prąd rozruchowy | 1,6A |
| Waga | 2,9 kg |
| Model nr. | QPT20;QPT25;QPT32;QPT40;QPT50 |
|---|---|
| Liczba otworów (jednostka) | 4 |
| Gwint łączący | R 3/4";R 1";R 11/4";R1 1/2";R 2" |
| Średnica pojedynczego otworu | 10mm;14,2mm;10mm;14,2mm;14,2mm |
| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
| Model nr. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 50N |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Prąd rozruchowy | 0,25A |
| Waga | 1,28 kg |
| Model nr. | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 90N |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Prąd rozruchowy | 1,6A |
| Waga | 2,9 kg |
| Model nr. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Siła napędowa | 150N |
| Ciśnienie robocze | 1,2 MPa |
| Gwint przyłączeniowy zaworu pojemnika | M70*2 |
| Gwint przyłącza rury napędowej | M14*1,5 |
| Model nr. | AMPS-YK-H |
|---|---|
| Na ciśnienie | 2,8 MPa |
| Brak ciśnienia | 3,2 MPa |
| Wątek połączenia | M10x1mm |
| Waga | 38,38 g |