| Model nr. | AMPS-YK-H |
|---|---|
| Na ciśnienie | 2,8 MPa |
| Brak ciśnienia | 3,2 MPa |
| Wątek połączenia | M10x1mm |
| Waga | 38,38 g |
| Nr modelu | QM201 |
|---|---|
| Strefa aplikacji | Pojedyncza strefa |
| Moc | 90 do 270 V AC |
| Temperatura środowiska | -50℃~+400℃ |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤95% |
| Model nr. | JTW-ZD-920KE |
|---|---|
| Otoczenie robocze | -10℃~+55℃ |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Prąd alarmowy | 1mA ~ 10mA |
| Wilgotność robocza | ≤95% |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Model nr. | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 90N |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Prąd rozruchowy | 1,6A |
| Waga | 2,9 kg |
| Model nr. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Siła napędowa | 50N |
| Napięcie robocze | DC24V |
| Prąd rozruchowy | 0,25A |
| Waga | 1,28 kg |
| Model nr. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Siła napędowa | 150N |
| Ciśnienie robocze | 1,2 MPa |
| Gwint przyłączeniowy zaworu pojemnika | M70*2 |
| Gwint przyłącza rury napędowej | M14*1,5 |