| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Gęstość pary nasyconej 20 ℃ (kg / m3) | 31,18kg/m3 |
|---|---|
| Wygaszenie palnika | 5,80 |
| Minimalne stężenie środka gaśniczego | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Kwasowość jako HF | Maks. 3 strony na minutę |
| Model nr. | QAX11 |
|---|---|
| Ciśnienie odciążające | 7 ± 0,35 MPa |
| Gwint łączący | RC 1/2'' |
| Waga | 0,12 kg |
| Wysokość | 46mm |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | Czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Model nr | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Siła napędowa | 150n |
| Presja robocza | 1,2 MPa |
| Gwint przyłączeniowy zaworu pojemnika | g1 |
| Gwint przyłącza rury napędowej | M14*1,5 |
| Model nr. | QYD40/5,3 |
|---|---|
| Średnica nominalna | Ф40mm |
| Nominalne ciśnienie robocze | 5,3 MPa |
| Równoważna długość | 2,63m |
| Ciśnienie otwarcia | ≤0,4 MPa |