| Objętość cylindra | 80L,140L |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG100 (100% azotu pod ciśnieniem) |
| Ciśnienie pracy | 20MPa, 30MPa |
| Max. Maks. working pressure ciśnienie robocze | 23,2 MPa, 36,6 MPa |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
|---|---|
| Tryb uruchamiania systemu | Elektryczny automatyczny, elektryczny ręczny, mechaniczny rozruch awaryjny |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie robocze | 150-300 barów |
| Kolor | czerwony |
| Nazwa | System tłumienia pożaru gazem obojętnym |
|---|---|
| Czas rozładowania | 0-120 sekund |
| System detekcji | Ciepło, dym, płomień |
| Temperatura pracy | 0-50°C |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
|---|---|
| Tryb uruchamiania systemu | Elektryczny automatyczny, elektryczny ręczny, mechaniczny rozruch awaryjny |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie robocze | 150-300 barów |
| Kolor | Czerwony |
| rodzaj agenta | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
|---|---|
| Czas rozładowania | 0-10 sekund |
| Rozmiar butli | 80L;140L |
| Temperatura przechowywania | -10-50°C |
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
|---|---|
| Tryb uruchamiania systemu | Elektryczny automatyczny, elektryczny ręczny, mechaniczny rozruch awaryjny |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie robocze | 150-300 barów |
| Kolor | czerwony |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
|---|---|
| Tryb uruchamiania systemu | Elektryczny automatyczny, elektryczny ręczny, mechaniczny rozruch awaryjny |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie robocze | 150-300 barów |
| Kolor | Czerwony |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |