| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, karta kredytowa |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, karta kredytowa |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, karta kredytowa |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Objętość cylindra | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |
| Objętość cylindra | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie pracy | 1,6 MPa |
| Kolor | Czerwony |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
| Agent | CO2 |
| Presja robocza | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie robocze | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie robocze | 5,7 MPa |
| Objętość cylindra | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |