| Objętość cylindra | 80L |
|---|---|
| Pojemność | 22,37kg, 33,56kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG541 (52% azotu, 40% argonu, 8% dwutlenku węgla) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Objętość cylindra | 80L |
|---|---|
| Pojemność | 22,37kg, 33,56kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG541 (52% azotu, 40% argonu, 8% dwutlenku węgla) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Nr modelu | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4.2MPA; 2,5 MPA |
| Średnica wewnętrzna | 300, 350, 400 |
| Kolor | Czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
| Objętość (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Średnica wewnętrzna (mm) | 300, 350, 400 |
| Dostawca | Dostawca chiński |
| Nr modelu | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Ciśnienie do przechowywania | 4,2 MPa |
| Objętość (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Średnica wewnętrzna (mm) | 300, 350, 400 |
| dostawca | Chiński dostawca |
| Nr modelu | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4.2MPA; 2,5 MPA |
| Średnica wewnętrzna | 300, 350, 400 |
| Kolor | Czerwony |
| Nr modelu | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4.2MPA; 2,5 MPA |
| Średnica wewnętrzna | 300, 350, 400 |
| Kolor | Czerwony |
| Objętość cylindra | 80L |
|---|---|
| Pojemność | 20kg, 27,57kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG100 (100% azotu pod ciśnieniem) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Objętość cylindra | 80L |
|---|---|
| Pojemność | 20kg, 27,57kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG100 (100% azotu pod ciśnieniem) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Model nr. | HZQT-3 |
|---|---|
| Otoczenie robocze | -10 ℃ ~ 50 ℃ |
| Napięcie robocze | DC16~32V |
| Wilgotność | <95% |
| Rozmiar (mm) | 133×102×70 |