| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie pracy | 5,7 MPa |
| rodzaj agenta | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
|---|---|
| Czas rozładowania | 0-10 sekund |
| Rozmiar butli | 80L;140L |
| Temperatura przechowywania | -10-50°C |
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |