| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1MPA |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu | Azot |
| Nacisk napełniający butelkę do jazdy | 6MPA |
| Nazwa agenta gaśniczego | Jadalny środek gaśniczy specyficzny dla oleju |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| System detekcji | Ciepło, dym, płomień |
| Temperatura przechowywania | -10-50°C |
| Instalacja | Mocowanie do ściany, sufitu lub wspornika |
| Czas rozładowania | ≤120s |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Presja testowa | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, karta kredytowa |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Model nr. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| Objętość (L) | 16,6;28,3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Ciśnienie pracy | 2,5 MPa; 4,2 MPa |
| Tryb uruchamiania | Rozruch ręczny i elektromagnetyczny |
| Kolor | czerwony |