| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie pracy | 5,7 MPa |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
| Objętość (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Średnica wewnętrzna (mm) | 300, 350, 400 |
| Dostawca | Dostawca chiński |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie pracy | 5,7 MPa |
| Model nr. | QAX11 |
|---|---|
| Ciśnienie odciążające | 7 ± 0,35 MPa |
| Gwint łączący | RC 1/2'' |
| Waga | 0,12 kg |
| Wysokość | 46mm |
| Objętość cylindra | 80L |
|---|---|
| Pojemność | 22,37kg, 33,56kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG541 (52% azotu, 40% argonu, 8% dwutlenku węgla) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4.2mpa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Presja testowa | 8,4 MPa |