| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
|---|---|
| Tryb uruchamiania systemu | Elektryczny automatyczny, elektryczny ręczny, mechaniczny rozruch awaryjny |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie operacyjne | 150-300 barów |
| Kolor | czerwony |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1 MPa |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu napędowego | Azot |
| Ciśnienie napełniania butelki napędowej | 6MPa |
| Nazwa środka gaśniczego | Środek gaśniczy specyficzny dla oleju jadalnego |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie robocze | 5,7 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | CO2 |
| Ciśnienie pracy | 5,7 MPa |