| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Długość tuby (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
| Agent | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Temperatura pracy (℃) | Od -40 do 80 |
| Temperatura piaskowania (℃) | 110±10 |
| Objętość cylindra | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Ciśnienie napełniania | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| gęstość wypełnienia | ≤1250kg/m³ |
| Ciśnienie Dodawania Ciśnienia | 13,5 MPa |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Długość tuby (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Temperatura pracy (℃) | Od -40 do 80 |
| Temperatura piaskowania (℃) | 110±10 |
| Objętość cylindra | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Ciśnienie napełniania | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| gęstość wypełnienia | ≤1250kg/m³ |
| Ciśnienie Dodawania Ciśnienia | 13,5 MPa |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4.2mpa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Presja testowa | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |