| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4.2mpa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Presja testowa | 8,4 MPa |
| Gęstość pary nasyconej 20 ℃ (kg / m3) | 31.18 |
|---|---|
| Wygaszenie palnika | 5,80 |
| Minimalne stężenie środka gaśniczego | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Kwasowość jako HF | Maks. 3 strony na minutę |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas opryskiwania | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Gęstość pary nasyconej 20 ℃ (kg / m3) | 31.18 |
|---|---|
| Wygaszenie palnika | 5,80 |
| Minimalne stężenie środka gaśniczego | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Kwasowość jako HF | Maks. 3 strony na minutę |
| Gęstość pary nasyconej 20 ℃ (kg / m3) | 31.18 |
|---|---|
| Wygaszenie palnika | 5,80 |
| Minimalne stężenie środka gaśniczego | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Kwasowość jako HF | Maks. 3 strony na minutę |
| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1 MPa |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu napędowego | Azot |
| Ciśnienie napełniania butelki napędowej | 6MPa |
| Nazwa środka gaśniczego | Środek gaśniczy specyficzny dla oleju jadalnego |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
|---|---|
| Tryb uruchamiania systemu | Elektryczny automatyczny, elektryczny ręczny, mechaniczny rozruch awaryjny |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie operacyjne | 150-300 barów |
| Kolor | czerwony |