| Model nr. | QPT20;QPT25;QPT32;QPT40;QPT50 |
|---|---|
| Liczba otworów (jednostka) | 4 |
| Gwint łączący | R 3/4";R 1";R 11/4";R1 1/2";R 2" |
| Średnica pojedynczego otworu | 10mm;14,2mm;10mm;14,2mm;14,2mm |
| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
| Model nr. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Siła napędowa | 150N |
| Ciśnienie robocze | 1,2 MPa |
| Gwint przyłączeniowy zaworu pojemnika | M70*2 |
| Gwint przyłącza rury napędowej | M14*1,5 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Nazwa produktu | Wiszący system gaśniczy HFC227ea |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |
| Nazwa produktu | Wiszący system gaśniczy HFC227ea |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |
| Objętość cylindra | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie pracy | 1,6 MPa |
| Kolor | Czerwony |
| Nazwa produktu | Wiszący system gaśniczy HFC227ea |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie pracy | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |
| Objętość cylindra | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Presja robocza | 1,6MPA |
| Kolor | czerwony |
| Objętość cylindra | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |
| Objętość cylindra | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |