| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość cylindra (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-27ea |
| Ciśnienie robocze | 2,5 MPa; 4,2 MPa |
| Nazwa produktu | Wiszący system gaśniczy HFC227ea |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |
| Nazwa | System tłumienia pożaru gazem obojętnym |
|---|---|
| Czas rozładowania | 0-120 sekund |
| System detekcji | Ciepło, dym, płomień |
| Temperatura pracy | 0-50°C |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Nazwa | System gaszenia pożaru gazem obojętnym |
|---|---|
| Czas rozładowania | 0-120 sekund |
| System detekcji | Ciepło, dym, płomień |
| Temperatura pracy | 0-50°C |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| System detekcji | Ciepło, dym, płomień |
| Temperatura przechowywania | -10-50°C |
| Instalacja | Mocowanie do ściany, sufitu lub wspornika |
| Czas rozładowania | ≤120s |
| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1MPA |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu | Azot |
| Nacisk napełniający butelkę do jazdy | 6MPA |
| Nazwa agenta gaśniczego | Jadalny środek gaśniczy specyficzny dla oleju |
| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1 MPa |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu napędowego | Azot |
| Ciśnienie napełniania butelki napędowej | 6MPa |
| Nazwa środka gaśniczego | Środek gaśniczy specyficzny dla oleju jadalnego |
| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1 MPa |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu napędowego | Azot |
| Ciśnienie napełniania butelki napędowej | 6MPa |
| Nazwa środka gaśniczego | Środek gaśniczy specyficzny dla oleju jadalnego |
| Maximum working pressure of the device | 1Mpa |
|---|---|
| Operating temperature | 0-50 ℃ |
| Drive gas name | Nitrogen |
| Filling pressure of driving bottle | 6Mpa |
| Fire extinguishing agent name | Edible oil specific fire extinguishing agent |
| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1MPA |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu | Azot |
| Nacisk napełniający butelkę do jazdy | 6MPA |
| Nazwa agenta gaśniczego | Jadalny środek gaśniczy specyficzny dla oleju |