| Maximum working pressure of the device | 1Mpa |
|---|---|
| Operating temperature | 0-50 ℃ |
| Drive gas name | Nitrogen |
| Filling pressure of driving bottle | 6Mpa |
| Fire extinguishing agent name | Edible oil specific fire extinguishing agent |
| Ciśnienie przechowywania | 4.2mpa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Presja testowa | 8,4 MPa |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie pracy | 20MPa, 30MPa |
| Model nr | AG5112SPA-16.6; AG5112SPA-20; AG5112SPA-28.3; AG5112SPA-30; AG5112SPA-40; AG5112SPA-49; AG5112SPA-50 |
|---|---|
| Objętość (L) | 16,6; 20; 28,3; 30; 40; 49; 50; 52; 60; 62; 70; 80; 90; 100; 103; 106; 120; 140; 142; 147; 150; 153; |
| Presja robocza | 2,5 MPa; 4,2 MPa |
| Tryb uruchamiania | Rozruch ręczny i elektromagnetyczny |
| Kolor | czerwony |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
|---|---|
| Tryb uruchamiania systemu | Elektryczny automatyczny, elektryczny ręczny, mechaniczny rozruch awaryjny |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie robocze | 150-300 barów |
| Kolor | czerwony |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
|---|---|
| Tryb uruchamiania systemu | Elektryczny automatyczny, elektryczny ręczny, mechaniczny rozruch awaryjny |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie robocze | 150-300 barów |
| Kolor | czerwony |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
| Objętość (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Średnica wewnętrzna (mm) | 300, 350, 400 |
| Dostawca | Dostawca chiński |