| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Objętość cylindra | 70 litrów |
|---|---|
| Pojemność | 42 kg |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
| Agent | CO2 |
| Presja robocza | 5,7 MPa |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Nr modelu | AG5112SPA-16.6; AG5112SPA-20; AG5112SPA-28.3; AG5112SPA-30; AG5112SPA-40; AG5112SPA-49; AG5112SPA-50 |
|---|---|
| Objętość (L) | 16,6; 20; 28,3; 30; 40; 49; 50; 52; 60; 62; 70; 80; 90; 100; 103; 106; 120; 140; 142; 147; 150; 153; |
| Ciśnienie robocze | 2,5 MPa; 4,2 MPa |
| Tryb uruchamiania | Rozruch ręczny i elektromagnetyczny |
| Kolor | Czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |