| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Nr modelu | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4.2MPA; 2,5 MPA |
| Średnica wewnętrzna | 300, 350, 400 |
| Kolor | Czerwony |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
|---|---|
| Tryb uruchamiania systemu | Elektryczny automatyczny, elektryczny ręczny, mechaniczny rozruch awaryjny |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Ciśnienie operacyjne | 150-300 barów |
| Kolor | czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Kolor | czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | Czerwony |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Objętość (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106, 120, 147, 150, 180 |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa; 2,5 MPa |
| Wewnętrzna średnica | 300, 350, 400 |
| Kolor | czerwony |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Załączona powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Presja robocza | 20MPa, 30MPa |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG541 (52% azotu, 40% argonu, 8% dwutlenku węgla) |
| Ciśnienie pracy | 20MPa, 30MPa |