| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
| Objętość (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Średnica wewnętrzna (mm) | 300, 350, 400 |
| Dostawca | Dostawca chiński |
| Nr modelu | AG5112SPA-16.6; AG5112SPA-20; AG5112SPA-28.3; AG5112SPA-30; AG5112SPA-40; AG5112SPA-49; AG5112SPA-50 |
|---|---|
| Objętość (L) | 16,6; 20; 28,3; 30; 40; 49; 50; 52; 60; 62; 70; 80; 90; 100; 103; 106; 120; 140; 142; 147; 150; 153; |
| Ciśnienie robocze | 2,5 MPa; 4,2 MPa |
| Tryb uruchamiania | Rozruch ręczny i elektromagnetyczny |
| Kolor | Czerwony |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Nazwa | System tłumienia pożaru gazem obojętnym |
|---|---|
| Czas rozładowania | 0-120 sekund |
| System detekcji | Ciepło, dym, płomień |
| Temperatura pracy | 0-50°C |
| System alarmowy | Dźwiękowe i wizualne |
| Nazwa produktu | Wiszący system gaśniczy HFC227ea |
|---|---|
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Kolor | czerwony |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |
| Gęstość pary nasyconej 20 ℃ (kg / m3) | 31.18 |
|---|---|
| Wygaszenie palnika | 5,80 |
| Minimalne stężenie środka gaśniczego | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Kwasowość jako HF | Maks. 3 strony na minutę |