| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG541 (52% azotu, 40% argonu, 8% dwutlenku węgla) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie pracy | 20MPa, 30MPa |
| Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia | 1MPA |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0-50 ℃ |
| Nazwa gazu | Azot |
| Nacisk napełniający butelkę do jazdy | 6MPA |
| Nazwa agenta gaśniczego | Jadalny środek gaśniczy specyficzny dla oleju |
| Objętość cylindra | 80L;140L |
|---|---|
| Pojemność | 22,9kg, 34,06kg |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Agent | IG55 (50% azotu, 50% argonu) |
| Ciśnienie robocze | 20MPa, 30MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| gęstość wypełnienia | ≤1420kg/m3 |
| Ciśnienie nominalne | 5,3 MPa |
| Ciśnienie próbne | 8,4 MPa |